آموزش آنلاین ساز قانون

آموزش آنلاین ساز قانون

ساز قانون جز قدیمی‌ترین ساز های زهی مضرابی ایرانی است که در قدیم در ایران از آن بسیار استفاده می‌شد اما امروزه متاسفانه این ساز در موسیقی بسیار کمرنگ شده و کمتر کسی از آن استفاده می‌کند. با این وجود هنوز افرادی هستند که با مطالعه درباره این ساز جالب به آن علاقه پیدا کرده‌اند و به دنبال یادگیری و کسب مهارت در آن میباشند. در این مقاله قصد داریم درباره اموزش آنلاین ساز قانون صحبت کنیم و مزایای و قیمت شرکت در کلاس ها را بیان کنیم. ساز قانون شکل ذوزنقه دارد و با انگشتان نواخته می‌شود. با نواختن این ساز می‌توان ریتم های بسیار گوش نوازی را به وجود آورد. بعد از تهیه ساز قانون همه‌ی هنرجویان به دنبال یک کلاس مفید برای آموزش این ساز هستند. اما شاید برایتان سوال باشد که شرکت در کلاس اموزش آنلاین ساز قانون بهتر است یا حضوری؟. اینکه شما کلاستان را آنلاین انتخاب کنید یا حضوری بر اساس معیار خودتان است. یک فرد با حضور در کلاس و رودررو با استاد می‌تواند خوب نوازندگی را یاد بگیرد اما فرد دیگر به صورت آنلاین در خانه راحت تر است و بهتر یاد می‌گیرد. ریتم آپ یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی آنلاین است که دارای استاد های برتر موسیقی میباشد و هنرجویان زیادی را به خود جذب کرده است. اگر قصد یادگیری و شرکت در کلاس ساز قانون را دارید می‌توانید به سایت ریتم اپ مراجعه کنید.

مزایای شرکت در کلاس آنلاین ساز قانون

با روی کار آمدن گوشی و لب تاپ و کامپیوتر باعث پیشرفت در زمینه آموزشی نیز شد و امروزه بیشتر کلاس ها به صورت آنلاین قابل برگزاری هستند. کلاس های آنلاین در مقابل حضوری دارای خوبی های زیادی هستند که باعث شده خیلی‌ها به سمت آن بروند. اول اینکه با شرکت در کلاس آنلاین ساز قانون به راحتی میتوانید در خانه خود این ساز را یاد بگیرید و در وقت شما نیز صرفه جویی می‌شود، نیاز نیست کلی وقت را صرف رفتن و بر‌گشتن از آموزشگاه کنید. همچنین شما به صورت آنلاین در کلاس های موسیقی هر شهری بدون هیچگونه محدودیتی میتوانید شرکت کنید و از لذت یادگیری ساز قانون برخوردار شوید. ریتم اپ یکی از بهترین آموزشگاه های آنلاین موسیقی است که تمامی استاد هایی که در آن تدریس می‌کنند جز استاد های برتر و با تجربه هستند و با شرکت در کلاس آنلاین ساز قانون ریتم اپ در منزل خود به صورت زنده میتوانید آموزش ببینید. همچنین شما با استاد خود در ارتباط هستید و هر گونه سوالی در زمینه موسیقی داشته باشید را به راحتی میتوانید از وی بپرسید.

دوره های آموزش آنلاین ساز قانون در ریتم آپ

دوره های آموزشی ساز قانون معمولا تا ۲ ماه طول میکشه که هر هفته یک جلسه و در کل در ۲ ماه میشه ۸ جلسه . هر جلسه حدود ۳۰ دقیقه است که نمی‌توان گفت این زمان ثابت است، درواقع به استاد شما بستگی دارد . ممکنه این زمان به ۴۵ دقیقه یا ۱ ساعت نیز برسد. شما بلافاصله بعد از پرداخت شهریه کلاس و دادن مبلغی به عنوان شرکت در کلاس های انلاین، می‌توانید در کلاس ها شرکت کنید و روز و ساعت کلاس به شما اعلام می‌شود.

شرکت در کلاس آنلاین ریتم اپ  در سایت خودش به صورت زنده با استاد مورد نظر برگزار می‌شود. شرکت در کلاس های آنلاین هیچگونه دردسری ندارد و با استفاده از یک گوشی و مرورگر و وارد شدن به سایت ریتم اپ می‌توانید از یادگیری ساز قانون لذت ببرید. استاد هایی که قرار است تدریس شما را برعهده بگیرند به شما معرفی می‌شنوند و شما میتوانید رزومه کاری آنها را مطالعه کنید تا از نظراستاد مربوطه خیالتان راحت باشد.

هزینه آموزش آنلاین ساز قانون

اگر جز کسانی هستید که به ساز قانون علاقه دارید و نمی‌دانید هزینه شهریه آن چقدر است، با مشاورین ما تماس بگیرید. شما به راحتی میتوانید در این دوره ها شرکت کنید. البته به طور قطع نمی‌توان یک عدد گفت چون هر آموزشگاه مبلغ خاصی را به عنوان شهریه دریافت میکنه و تغییر در قیمت به نکاتی بستگی دارد. یکی معروفیت آموزشگاه است.هرچقدر که یک آموزشگاه معروف تر باشد و بیشتر سر زبان ها باشد، برای شرکت در کلاس‌ها مبلغ بیشتری از هنرجو میگیرد.

از طرف دیگر استاد هایی که در آموزشگاه تدریس می‌کنند،  هرچقدر نامدار و باتجربه باشند افراد زیادی دوست دارند که با آن استاد کلاس داشته باشند، اما هزینه شرکت در کلاس های این گونه استاد گران تر است، همچنین اگر با آنها کلاس خصوصی بگیرید هنوز این قیمت بیشتر می‌شود. در کل اگر قصد دارید ساز قانون را به صورت اصولی و حرفه‌ای یاد بگیرید سعی کنید در بهترین آموزشگاه ها ثبت نام کنید و با بهترین اساتید کلاس بگیرید تا در عرض چند جلسه در نواختن این ساز مهارت لازم را کسب کنید. ریتم اپ جز آموزشگاه هایی است که رضایت هنرجویان خود را به همراه داشته، برای شرکت در کلاس اموزش آنلاین ساز قانون آن کافیه به سایت ریتم آپ مراجعه کنید.

نکاتی درباره اموزش آنلاین ساز قانون

یکی از مهمترین موارد قبل از ثبت نام در کلاس اموزش آنلاین ساز قانون ، خرید ساز قانون مناسب میباشد. درسته وقتی به مرکز خرید مراجعه میکنید، فروشنده کلی از ساز تعریف می‌کند و شمارا از کیفیت ان مطمعن می‌کند اما به این سادگی نمیشه اعتماد کرد. شما برای خرید هر سازی باید باکیفیت ترین آن را خریداری کنید تا برای شما ماندگاری داشته باشد و با ضربات سطحی ازبین نرود. از آنجا که خیلی از فروشنده ها بع فکر سود خود هستند و به هر روشی می‌خواهند جنس خود را بفروشند بهتر است قبل از خرید ساز درباره نمونه باکیفیت آن اطلاعاتی داشته باشید.

برای این کار می‌توانید به یک استاد باتجربه ساز قانون مراجعه کنید و باتوجه به گفته های آن به دنبال ساز مناسب خود بگردید. بعد از خرید ساز و شرکت در کلاس آموزشی از مهمترین چیزها برای مهارت در نواختن تمرین متداوم است. کسی که هدفش حرفه ای شدن در نوازندگی ساز قانونه و می‌خواهد کلی مهارت کسب کند باید یک برنامه منظم بچیند و حداقل یک ساعت در روز را به تمرین ساز قانون بپردازد و این کار را هرروز انجام دهد. براز شرکت در کلاس اموزش آنلاین ساز قانون کافیه به سایت ریتم اپ مراجعه کنید و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی