آموزش آنلاین ساز کالیمبا

آموزش آنلاین ساز کالیمبا

آموزش آنلاین ساز کالیمبا

امروزه آموزش ساز کالیمبا و نت خوانی آن به روش های مختلفی انجام می‌شود. خوده ساز کالیمبا از سازهای قدیمی بومی افریقا محسوب می‌شود که به آن پیانو آفریقایی نیز می‌گویند. به دلیل صدای دلنشینی که این ساز تولید می‌کند، مورد توجه عده زیادی قرار گرفته و همه به دنبال یادگیری این ساز جذاب هستد. در این مقاله به شما گفته میشود که چطور در آموزش آنلاین ساز کالیمبا و شرکت در کدام دوره های آنلاین مفید تر و اثربخش تر است. این ساز نیز مانند خیلی از ساز های دیگر در طول زمان دچار تغییراتی شده ولی همچنان ساختار قدیمی خود را حفظ کرده است.

شاید شما از آن دسته افراد باشید که زیادی به یادگیری ساز کالیمبا دارید اما به هردلیلی توانایی شرکت به صورت حضوری در کلاس های آموزشی را ندارید. در این مواقع بهترین گزینه برای شما شرکت در کلاس های آنلاین میباشد. وقتی تصمیم به شرکت در کلاس های آنلاین میگیرید، این سوال پیش می‌آید که بین این همه دوره های آنلاین گوناگون توی کدوم دوره شرکت کنم که بازخورد خوبی هم داشته باشم. پیشنهاد ما برای شما شرکت در کلاس های غیرحضوری ریتم اپ میباشد. ریتم آپ آموزشگاه موسیقی آنلاین است که از راه دور به بهترین شکل به شما موسیقی را آموزش می‌دهد. برآب اطلاعات بیشتر از این آموزشگاه موسیقی می‌توانید به سایت ریتم اپ مراجعه کنید و مطالب مربوط را مطالعه کنید.

مشاهده کنید » آموزش آنلاین پیانو

آموزش آنلاین ساز کالیمبا به چه صورت انجام میشود؟

در کل کالیمبا خودش ساز ساده‌ای است و اموزش آن نیز راحت و شیرین میباشد. شما به راحتی طی چند جلسه آموزش و تمرین به راحتی میتوانید این ساز را بنوازید. برای شرکت در دوره های آنلاین کافیه گوشی، لب تاپ و یا کامپیوتر داشته باشید، همین. به راحتی در دوره مورد نظرتان شرکت ، بسته آموزشی را تهیه و مطابق گفته های استاد موسیقی تمرین نوازش ساز می‌کنید و با یه دوره تمرین مکرر به راحتی در زدن ساز ماهر میشوید.

البته با شرکت در کلاس آموزش آنلاین ساز کالیمبا چند کتاب هم به شما تعلق می‌گیرد که باید مطالعه کنید تا با نت های این ساز آشنایی پیدا کنید. از نظر ارتباط با استاد هم خیالتان راحت باشد چراکه به راحتی با استاد خود در ارتباط هستید و هر سوالی که داشته باشید می‌توانید از او بپرسید. خوبی شرکت در کلاس آنلاین این است که هم در وقت شما صرفه جویی می‌شود و نیاز نیست ساعاتی را صرف رفتن و برگشتن از آموزشگاه کنید و هم به هرحال هرکس در خانه خود راحت تر میباشد.

آموزش آنلاین کالیمبا برای چه سنینی مناسب است؟

همین اول کار بگویم که شما در هر سنی که باشید می‌توانید در زمینه های مختلف موسیقی وارد شوید و آموزش را شروع کنید. در واقع از وقتی کودک خواندن و نوشتن را یاد گرفت می‌تواند به دنیای شگفت انگیز موسیقی وارد شود. درباره ساز کالیمبا نیز اینگونه میباشد. شما در هر سنی می‌توانید در کلاس های آموزشی کالیمبا شرکت کنید و در زدن این ساز ماهر شوید. البته وقتی شما با استاد موسیقی خود ارتباط برقرار می‌کنید او در سطح هنرجو خود کلاس را آغاز می‌کند و تدریس می‌کند.

برای مثال تدریس یک استاد به یک بچه ۱۰ ساله با یک جوان ۳۰ ساله متفاوت است. به هر حال باید با هر کدام به زبان های خودشان سخن بگوید. اگر به دنبال یک دوره آنلاین مطمئن برای آموزش ساز کالیمبا هستید پیشنهاد میکنم یک سر به سایت ریتم اپ بزنید و درباره ی دوره های فوق العاده آن مطالعه و در صورت تمایل در دوره ها ثبت نام کنید.

برای یادگیری ساز کالیمبا شرکت در کلاس های حضوری بهتر است یا انلاین؟

همانطور که گفتیم ساز کالیمبا ساز راحتی است و یادگیری آن نیز زیاد سخت نمی‌باشد به همین دلیل ازین بابت نگران نباشید. بهتر بودن کلاس های حضوری و آنلاین به هنرجو مربوط می‌شود. یکی در خانه نمی‌تواند موسیقی را یاد بگیرد و دقتی روی تدریس ندارد و وقتی در محیط قرار بگیرد، راحت تر یاد می‌گیرد اما بالعکس یک هنرجو به راحتی در خانه و صفحه گوشی خود می‌تواند موسیقی را یادبگیرند و برایش شرکت در کلاس آنلاین بهتر است چون نیاز نیست نصف وقت خود را صرف رفت و آمد کند. هرکس باتوجه به نظرات شخصی خود در کلاس ها شرکت می‌کند. از نظر تدریس هر دو کلاس مانند هم است و البته کلاس آموزش آنلاین ساز کالیمبا وجود دارد که بیشتر برای هنرجو انرژی صرف می‌کنند که یکی از این دوره ها کلاس های آنلاین ریتم اپ میباشد.

قیمت شرکت در کلاس های آنلاین آموزش ساز کالیمبا چگونه است؟

شما برای شرکت در کلاس های آموزش انلاین ساز کالیمبا باید مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنید و بعد از آن آموزش ها شروع می‌شود حتی برای کلاس های آنلاین نیز همین گونه است و شما باید ابتدا هزینه را پرداخت کنید تا بتوانید از دوره ها بهره ببرید. هزینه ثبت در آموزشگاه های مختلف گوناگون است. اما مهمترین نکته این است که شما باید ساز کالیمبا مناسبی را خریداری کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید ساز یک استاد موسیقی با تجربه مشورت کنید تا در انتخاب ساز دچار مشکل نشوید و ساز بی‌کیفیت تهیه نکنید. بعد از تهیه ساز باید به سراغ آموزش دیدن بروید. اگر از آن دسته هنرجویان هستید که میل به شرکت در کلاس های آنلاین را دارد می‌توانید در کلاس های آموزش انلاین کالیمبا در ریتم اپ شرکت کنید و موسیقی را به صورت عالی یاد بگیرید و یک نوازنده ماهر شوید. برای ثبت نام فقط کافی است به ریتم اپ مراجعه کنید.

چند نکته درباره ساز کالیمبا

اگر قصد یادگیری ساز کالیمبا را دارید بهتر کتاب های آموزش کالیمبا اثر سبحان حیدری و آموزش کالیمبا اثر شیوا تاج پرست را مطالعه کنید، در یادگیری این ساز به شما کمک میکند. اگر قصدتان برای یادگیری این ساز جدیه بهتره در یک دوره خوب شرکت کنید و به طور مدام تمرین داشته باشید. از پایه های مهارت در زدن ساز تمرین بالا و مرتب است. بهتر است یک بازه زمانی از روزه را انتخاب کنید و هر روز در همان ساعت از روز به تمرین ساز بپردازید.

به نکات استاد خود به خوبی گوش دهید تا در زدن ساز و نت ها دچار خطا نشوید. برای شرکت در دوره آموزش آنلاین ساز کالیمبا می‌توانید به سایت ریتم آپ یکی از آموزشگاه های آنلاین موسیقی مراجعه و در صورت تمایل در کلاس های آموزشی به صورت آنلاین شرکت کنید. این آموزشگاه از نظر استاد دارای اساتید برتر است و به صورت حرفه ای به شما آموزش داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی