آموزش آنلاین جیمبی ( آموزش مجازی جیمبی ) برای علاقمندانی که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند می تواند یک فرصت عالی باشد تا از طریق آموزش غیر حضوری جیمبی نکات مربوطه را فراگیرند .

آقایان و بانوانی که به هنر موسیقی به ویژه ساز جیمبی علاقمند هستند و به جستجوی کلاس های آنلاین می باشند که دارای مدرک معتبر و بهترین اساتید با بهترین شیوه ی آموزشی  باشد ، می توانند با یک جستجوی ساده به آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم اپ برسند .

آموزشگاه موسیقی ریتم اپ یک آموزشگاه معتبر در حوزه آموزش های آنلاین در هر یک از سبک های موسیقی می باشد که می تواند برای افرادی که به دنبال آموزش آنلاین هستند یک پیشنهاد فوق العاده باشد .

آموزش آنلاین جیمبی در ریتم اپ

آموزشگاه موسیقی ریتم اپ یکی از بهترین ها در نوع آموزش آنلاین در ایران و حتی خارج از کشور می باشد .

علاقمندان ساکن در خارج از کشور نیز می توانند با تهیه آموزش های آنلاین در هر نوع از سبکی که دوست دارند ، ثبت نام کرده و دوره  هایی که می خواهند را خریداری نمایند و آموزش را فرا گیرند .

یکی از دوره های آموزشی ریتم اپ ، آموزش آنلاین جیمبی است که با به کار گیری یکی از بهترین اساتید در حوزه جیمبی می تواند به صورت تخصصی شما را برای نواختن جیمبی آماده کند .

دوره های آموزشی آموزشگاه موسیقی ریتم اپ مناسب برای تمامی سنین می باشد و با تهیه این دوره ها هم کودکان و هم بزرگسالان می توانند آموزش های لازمه را ببینند پس در هر سنی که می باشید می توانید شروع به یادگیری کنید و توجه داشته باشید که هیچ وقت برای یادگیری دیر و یا زود نیست .

جیمبی چیست؟

جیمبی یکی از زیر مجموعه های ساز های کوبه ای می باشد . ساز های کوبه ای به ساز هایی گفته می شود بر اثر ضربه زدن ، تکان خوردن ، خراش دادن و یا هر حرکت دیگری که منجر به نوسانات شود و صدا ایجاد کند .یکی از مهمترین وظیفه های ساز های کوبه ای معمولا اجرای ضرب آهنگ و ریتم در متن آهنگ است ولی توانایی انجام دادن اجرای ملودی را نیز دارد .

ساز های کوبه ای یکی از قدیمی ترین ساز ها می باشند که حتی احتمالا این ساز ها پس از صدای انسان ها قدیمی ترین نوع صدا می باشند و متعلق به هزاران سال پیش هستند .

به طور کلی ساز  های کوبه  ای به دو دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشد :

  1. ساز های کوبه ای با کوک معین  ( مانند زیلوفون )
  2. ساز های کوبه ای با کوک نا معین ( مانند طبل ها )

اساتید آموزش آنلاین ساز جیمبی در آموزشگاه موسیقی آنلاین جیمبی بصورت تخصصی

  • آموزش ساز های کوبه ای ( جیمبی ) | استاد محمد امین نجف زاد

استاد محمد امین نجف زاد یکی از برجسته ترین اساتید در حوزه موسیقی ساز های کوبه ای می باشد که علاوه بر آموزش جیمبی در آموزش داربوکا ، ساز های کوبه ای ، کاخن و کونگا نیز دارای تبحر خاصی است .

آموزش مجازی جیمبی

بسیاری از افراد تصور می کنند که کلاس های آنلاین تنها یک ویدیویی آموزشی است بلکه اینگونه نمی باشد .هنرجویان با استاد خود می توانند تماس های تلفنی و یا حتی تماس های تصویری بگیرند و هر گونه سوال یا ابهاماتی را که دارند رفع نمایند .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کلاس های آنلاین دیگر مانند گذشته با چندین سی دی ویدیویی نمی گذرد بلکه هنرجویان دائما با استاد خود در ارتباط هستند و در هر زمانی که خودشان بخواهند کلاسشان را شروع می کنند .

با تماشای چندین باره ویدیو ها تمرین بزرگی برای هنر آموزان می باشد و حتی می توانند با تماشای چندین باره ی ویدیو ها به نکات ریزی که با تماشای اولیه دست نیافتند ، دست یابند .

 به دلیل پیوستگی جلسات ، حضور نیافتن در کلاس های حضوری می تواند موجب مشکلاتی برای هنرجویان شود که این امر برای کلاس های حضوری وجود دارد مانند (حضور در محل کار و بانوانی که به راحتی نمی توانستند رفت و آمد به کلاس ها را داشته باشند و دانشجویان و دانش آموزان ) که زمان کافی را برای حضور در کلاس های حضوری را نداشتند که این امر موجب دور ماندن آن ها از

علاقه شان به موسیقی بود که آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم اپ با گذاشتن دوره های تخصصی آنلاین این مشکلات را بر طرف کرده است تا هنرجویان در هر جا و هر لحظه ای که آمادگی دارند در کلاس های آنلاین می توانند شرکت کنند و آموزش را فرا گیرند .

هزینه ها ی آموزش آنلاین در آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم اپ

هزینه ی ثبت نام شرکت در کلاس های آنلاین  آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم اپ برای تمامی افراد مقرون به صرفه می باشد وتمامی افراد علاقمند به موسیقی می توانند به راحتی و با کمترین هزینه ی ممکن از کلاس های آنلاین بهره ی لازم را ببرند .

پس از اتمام دوره های آموزشی هنرجو به چه دست آورد هایی می رسد؟

با اتمام دوره های آموزشی ، هنر آموزان می توانند در کنسرت ها و فرهنگسرا های ایران و یا خارج از کشور فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کنند .

همچنین می توانند به عنوان یک فرد آموزش دیده ، در حوزه موسیقی ساز جیمبی به افراد علاقمند دیگر ، آموزش های لازم را بدهند .

سخن نهایی

علاقه یکی از اصلی ترین دلایل برای شروع هر کاری است .حتی می توان گفت که علاقه است که می تواند افراد را برای شروع کاری تکان دهد و باعث پیشرفت فرد می شود .

اما برخی از افراد هستند که به خاطر اصرار والدین و یا دلایل دیگری به دنبال یادگیری ساز جیمبی می روند که می تواند موجب سختی و دشواری کار آن شخص شود و حتی از ساز های موسیقی نیز دوری کند و این امر سبب پس رفت می شود .

پس اگر شما خودتان علاقه به ساز جیمبی دارید می توانید با تهیه دوره های آموزش آنلاین جیمبی ( آموزش غیر حضوری جیمبی ) از آموزشگاه موسیقی آنلاین ریتم اپ آموزش مجازی جیمبی را فراگرفته و با کمک و آموزش اساتید خبره در ساز های کوبه ای ، خود نیز متخصص در نواختن این ساز شوید .